TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 5.02
  • 5.32
  • 5.32
  • 5.52

Aktualności

1 luty 2020, Sobota

"BYLE DO WIOSNY..." - NOWA PROMOCJA NA USŁUGI WARSZTATOWE ORAZ CZĘŚCI I AKCESORIA SAMOCHODOWE

Z wielką przyjemnością zapraszamy do naszej nowej promocji. Każdy Klient, który wyda na usługi naszego warsztatu oraz części i akcesoria samochodowe minimum 300 zł dostanie od nas voucher na bezpłatne ozonowanie samochodu w okresie wiosennym oraz 5 litrów zimowego płynu do spryskiwaczy.

28 grudzień 2019, Sobota

NOWA PROMOCJA NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Zapraszamy do naszej nowej promocji na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Przyjedź do nas a otrzymasz: 1) Bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, bo dokładnie przeglądniemy Twój samochód, 2) Jeden z prezentów, 3) Aż 3 z 16 voucherów do wykorzystania na terenie Nowego Targu i okolic 4) Najlepszą ofertę na ubezpieczenie samochodu, gdyż współpracujemy z liderem rynku - firmą Speed Car Ubezpieczenia.

24 grudzień 2019, Wtorek

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Wszystkim Naszym Klientom - obecnym oraz przyszłym - życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!

23 październik 2019, Środa

BEZPŁATNE SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZIMĄ - JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ

Zapraszamy wszystkich naszych Klientów do bezpłatnego sprawdzenia stanu samochodu przed zimą.

19 październik 2019, Sobota

TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO. SPRAWDŹ USTAWIENIE ŚWIATEŁ!!!

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzeniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach. Pierwsze sprawdzenie już w przyszłą sobotę 26 października. Kierowców zapraszamy w godzinach pracy naszej stacji kontroli pojazdów, czyli od 7.00 do 17.00.

3 lipiec 2019, Środa

GRAFIKA PATRIOTYCZNA

Niedawno zakończyliśmy montaż grafiki patriotycznej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Choć fizyczne upamiętnienie tego niezwykle ważnego momentu, jakim jest stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, przypadło prawie rok później to i tak cieszymy się, że udało się tego dokonać. Przecież nie wiemy do końca czy doczekamy dwusetnej rocznicy...

25 maj 2019, Sobota

WIZYTA SAMOCHODU, KTÓRYM PONOĆ JEŹDZIŁ SAM MIECZYSŁAW FOGG...

Podobno tym samochodem jeździł sam Mieczysław Fogg, właściwie Mieczysław Fogiel - polski piosenkarz śpiewający barytonem lirycznym, którego kariera artystyczna rozpoczęła się w okresie międzywojennym i trwała przez kilka dziesięcioleci po zakończeniu II wojny światowej.

20 kwiecień 2019, Sobota

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych swoim Klientom życzą właściciele i pracownicy Moto Service Adam Worwa.

21 marzec 2019, Czwartek

PROMOCJA WIOSENNA

Przypominamy o naszej promocji na SKP. Każdy klient, który przyjedzie na obowiązkowy coroczny przegląd swojego samochodu otrzyma prezent.

2 styczeń 2019, Środa

UBEZPIECZENIA NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Dzięki współpracy z firmą Speed Car Ubezpieczenia sp. z o. o. możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny ubezpieczeń OC, AC, NNW. Jak to działa? Bardzo prosto - przyjedź do nas na okresowy przegląd techniczny samochodu, odbierz prezent oraz dodatkowo zaoszczędź na polisie!!!!!

Strona 1 z 7‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›