TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

Aktualności

PROMOCJA ALBUMU O PODHALAŃSKIEJ MOTORYZACJI

Sobota, 18 listopad 2023 / Wyświtleń: 497

No i jest! Po ponad dwóch latach ciężkiej pracy wreszcie możemy zaprezentować Państwu wyjątkową publikację o dawnej motoryzacji, ukazującą jej piękno, gdy nie była ona tłamszona przez kolejne normy emisji spod znaku Euro. Tamta motoryzacja była dla kierowców, dzisiejsza motoryzacja ma z kolei zadowolić urzędników w Brukseli. I o ile dawniej robiło się silniki z myślą o osiągach, to dzisiaj robi się je z myślą o spełnieniu coraz to bardziej wyśrubowanych norm emisji spalin.

Niemniej jednak mieliśmy na przestrzeni lat na Podhalu wiele pięknych samochodów, wiele speców od ich konserwacji i naprawy oraz ogromną rzeszę sportowców osiągających sukcesy na motocyklach, samochodach i quadach. Można teraz z całą pewnością powiedzieć, że mamy na Podhalu wielu pasjonatów, którzy mają na prawdę piękne samochody. Gdybyśmy chcieli pokazać je wszystkie, to pewnie ta książka nigdy by nie została skończona...
Musieliśmy ją w końcu skończyć i zaprezentować światu. I jak Jacek Sowa natchnął ją fantazją, tak też niebanalnie została zaprezentowana 18 listopada br. w salach Ruczaju!

"Podhalańskich kółek czar" można nabyć w biurze Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Szaflarskiej 152, w naszym historycznym warsztacie przy ul. Szaflarskiej 154 oraz w sklepie motoryzacyjnym w tym samym budynku co warsztat. Album jest również do kupienia w Restauracji Ruczaj, przy ul. Ludźmierskiej 32.