TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

O firmie

MOTO SERVICE ADAM WORWA to najstarsza duża firma motoryzacyjna działająca na rynku Nowego Targu i okolic, oferująca kompleksowe usługi motoryzacyjne.
Do Państwa dyspozycji posiadamy:

OKRĘGOWĄ STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW z nowoczesnym wyposażeniem do badania zarówno samochodów osobowych jak i tych przekraczających 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej. Stacja diagnostyczna może wykonywać także badania samochodów przewożących materiały niebezpieczne (ADR) oraz takich pojazdów, których wyposażenie podlega pod nadzór UDT (HDS-y oraz samochody posiadające rampy samozaładowcze)

STACJĘ OBSŁUGI SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH NEXDRIVE będącą najnowszą działalnością firmy. Do tej międzynarodowej sieci przystąpiliśmy oficjalnie we wrześniu 2022 roku, aby zapewnić obsługę najnowszej generacji samochodów. Jest to istotne z tego powodu, że będziemy mieli dostęp do wiedzy, szkoleń, wyposażenia oraz zdalnej pomocy. Ten przyszłościowy koncept pochodzi z Holandii, gdzie samochody elektryczne są już niemal codziennością.

HAMOWNIĘ PODWOZIOWĄ umożliwiającą dokładną analizę stanu silnika, jak i możliwość wykonania jego tuningu.

WARSZTATY SAMOCHODOWE wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, w tym urządzenia do obsługi elektroniki i klimatyzacji samochodowych.

PRZECHOWALNIĘ OPON ORAZ KÓŁ SAMOCHODOWYCH ze specjalistycznym systemem ich składowania w warunkach stałej temperatury i wilgotności. Tylko u nas opony oraz koła przechowywane są w warunkach, których pozazdrościłyby im francuskie wina

SKLEP MOTORYZACYJNY specjalizujący się w częściach do układów hamulcowych (autoryzacja ATE) oraz układów zawieszeń (autoryzacja Sachs)

DZIAŁALNOŚĆ UBEZPIECZENIOWĄ polegającą na oferowaniu naszym Klientom najlepszych warunków ubezpieczenia ich samochodów

STACJĘ BENZYNOWĄ z odkurzaczem samochodowym i kompresorem oraz sklepem, gdzie można nabyć artykuły spożywcze i akcesoria samochodowe

MYJNIĘ SAMOCHODOWĄ gdzie można umyć nadwozie oraz silnik samochodu, a także odkurzyć jego wnętrze

ASSISTANCE zapewniający transport uszkodzonego samochodu o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 T do jednego z warsztatów firmy

PARKING SAMOCHODOWY gdzie można parkować własne cztery kółka w systemie miesięcznym lub dobowym

DZIAŁALNOŚĆ POZAMOTORYZACYJNĄ - Hotel i Restauracja "RUCZAJ"